تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - رازهای نهفته در شمع

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

نکات مهم در استفاده از شمع ها :
 
یکی از رازهای نهفته در شمع که در درمان به وسیله شمعها باید بدان توجه كرد این است كه باید رنگهایی را كه برای درد و ناراحتی لازم است انتخاب گردد . البته استفاده از رنگهای مختلف در درمان به وسیله شمعها ممكن است ولی اگر می خواهید تأثیر رنگ خاصی در رفع آنی و سریع مشكلات بیمار بیشتر گردد، بایستی از رنگ ویژه ای بهره بگیرید ، این یکی از رازهای نهفته در شمع است .
البته در این رابطه نیز باید تمامی موارد را در نظر گرفته و از رنگی بهره بگیرید كه بیشتر از دیگران به بیمار مفید خواهد بود. بعد از اینكه تصمیم گرفتید كه كدامین رنگ را مورد استفاده قرار دهید و شكل چیدن شمعها به چه نحوی باشد، بیمار را در وسط شكل چیدن شمعها قرار دهید و اگر بیمار به گونه ای است كه نمی تواند بنشیند، او را بخوابانید. (این روش را به روی خود نیز می توانید عملی سازید.) برای اینكه تأثیر روانی خاصی برروی بیمار بگذارید، شمعها را با احتیاط و آرام روشن كنید.
بعد از اینكه شخصی در وسط شكل ترسیم شما قرار گرفت و شمعها را روشن كردید، به طور یكنواخت نفس بكشید و پس بدهید. در هنگام نفس كشیدن تلاش كنید كه انرژی رنگ را به درون خود بكشید و در ذهن خود امكان شفا و بهبودی بیمار را تجسم كنید و به حقیقت بدل نمایید. انرژیهایی كه از شمعهای برافروخته رنگی بر بدن شما شارژ می شوند، باید به گونه ای در ذهن شما جای گیرند كه تصور نمایید آنها را حس می كنید آن انرژی ها خواهند توانست بیمارتان را بهبود بخشند.
این روش را 15 تا 20 دقیقه ادامه دهید تا تأثیر لازم را بگیرید. اگر مایل هستید كه میزان تأثیر بیشتر باشد، درمان را صبحگاهان پس از بیدار شدن بیمار و یا شبها قبل از استراحت انجام دهید. این كار را به چندین بار تكرار كنید تا مطمئن شوید كه بیمار بهبود نسبی خودش را بازیافته است. مسلماً پس از برنامه ریزی و تمرین مداوم، بیمار شما از ناراحتی خویش سخن به میان نیاورده و اظهار خواهد كرد كه حالش بهبود یافته است. پس از اینكه یقین حاصل كردید و بیمار نیز اظهار داشت كه خوب شده است، این روش را دو روز دیگر ادامه دهید تا این مقدار انرژی به عنوان ذخیره در بدن بیمار شارژ گردد.
بعد از اینكه در هر مرحله ای درمان خویش را به پایان بردید، شمعها را با لیوان به‌ آرامی خاموش كنید و به هیچوجه با باد زدن و یا فوت كردن در خاموش ساختن شمع تلاش نكنید. هر روز شمعهای جدیدی را به كار بگیرید تا با رازهای نهفته در شمع اشنا شوید .
 
با آرزوی پی بردن به رازهای نهفته در شمع و ایامی خوش برای شما ...
 
                                                          www.aramgroup.ir

نوشته شده در شنبه 29 مهر 1391 ساعت 11:51 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak