تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - رازهای نهفته در شمع

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

ادامه مبحث " شرایط اساسی استفاده از شمع "
 
 
4_ اگر شمعی را برای یكبار جهت درمان خود و دیگری مورد استفاده قرار داده اید به هیچوجه آن را برای دوباره و جهت خود و دیگران مورد استفاده قرار ندهید. زیرا این شمع در حین روشن شدن مجدد هم مقدار نورش و هم میزان ارتعاشاتش متفاوت و ضعیفتر خواهد بود و از طرفی چون موم شمع ذوب شده در اطراف فتیله قرار گرفته ابتدا به سختی می سوزد و سپس به شدت ذوب می شود كه این عمل نامتعادلی را در ایجاد انرژی پدید می آورد كه تأثیرات آن به طور منفی برروی فرد نیز گذاشته می شود.
 
5_ برای درمان خود و دیگران استفاده از هر نوع شمع مناسب است و ترجیحی در آن نیست كه از شمع خاصی استفاده كنید. لذا در صدد استفاده از شمعهای معروف با ماركهای خاص نبوده و یا نگرانی از آن نداشته باشید كه اگر شمع ارزان قیمتی دارید شاید به درد نخورد.
 
6_ در حالیكه شمع را روشن كرده اید و برای خود و یا فردی در نظر گرفته اید، از آن استفاده كنید و اگر قصد دارید به غیر از خود، فرد دوم و دیگری را نیز تحت درمان قرار دهید، بایستی از شمع دیگر استفاده كرده و البته رضایت و علاقمندی شخص را بایستی كسب كنید. در غیر این صورت عمل درمان به وسیله نور شمع تأثیرات منفی برروی شما خواهد گذاشت.
 
7_ آخرین مرحله درمان به وسیله شمع را باید به گونه ای پایان دهید كه خود شمع را خاموش می كنید. خاموش كردن نور شمع با فوت كردن با دهان شایسته و مناسب نیست. زیرا نفس نیز مثل شمع حالتی حیات بخش و قابلیت انگیز دارد. لیوانی را در دست گرفته و به آرامی برروی شمع بگذارید و بدین ترتیب با قطع اكسیژن در خاموش كردن شمع اقدام نمایید.
 
با آرزوی سلامتی برای شما ...
 

نوشته شده در دوشنبه 24 مهر 1391 ساعت 04:12 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak