تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - رازهای نهفته در شمع

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

شرایط اساسی استفاده از شمع
 
1_ نیروی ارتعاشی و لرزش شمع در كنار رنگ آن، به هنگام روشن شدن شمع وارد حركت و جنبش می شود و به تدریج بزرگ شده و شعله ورتر نور خود را به اطراف پخش می نماید. در این اثنا كسانیكه در اطراف و كنار نور برافروختة شمع قرار گیرند، مسلماً تحت تأثیر نور و انرژی شمع قرار گرفته و از رنگ آن نیرو می گیرند.
 
2_ شمعی را كه انتخاب می كنید باید به رنگ آن نیز توجه كنید. رنگ شمع بایستی به گونه ای باشد كه بتواند ناراحتی و ناملایمات روحی شما را از بین ببرد و احساس آرامش كنید. در انتخاب رنگ مناسب برای رفع ناراحتیهای خود و یا دیگران به تفصیل در بخشهای قبلی توضیح داده شده است.
 
3_ قبل از اینكه از شمع استفاده كنید، شمع را بایستی به خوبی تمیز بكنید و بدنة شمع را از مواد زاید پاك كنید. بدین ترتیب شمع در هنگام روشن بودن و برافروختن از تأثیرات منفی به دور می ماند و شما نیز از تأثیرات آن محفوظ می مانید، زمانیكه شما بدنه شمع را تمیز می كنید، رنگ شمع به خودی خود نیرومندتر می شود و از هر لحاظی تأثیراتش فرونی می گیرد. در اصطلاح درمانگران به این كار ((تنظیم شمع)) می گویند.
كار تنظیم شمع را بایستی بوسیله روغن انجام دهید. برای تهیه روغن شمع می توانید از محلهای فروش شمع و یا بازار جویای روغن شمع شوید. در تمیز كردن شمع تنها از روغنی استفاده كنید كه شمع از آن درست می شود و از روغنهای دیگر پرهیز نمایید. اگر در جایی قرار دارید كه امكان تهیه روغن شمع وجود ندارد برای تمیز كردن و تنظیم شمع از روغن زیتون نیز می توانید استفاده كنید.
برای انجام محل تمیز كردن شمع مقداری از روغن را در یك دست بگیرید و شمع را از پایین به بالا در درون كف دست روغنی خود بكشید. بدین ترتیب روغن خالص و ذوب شده مواد زاید و پزهای دیگر را از بدنه شمع برداشته و تمیز می كند.
 
مبحث " شرایط اساسی استفاده از شمع " ادامه دارد ...
 
                                                      www.aramgroup.ir 

نوشته شده در یکشنبه 16 مهر 1391 ساعت 10:52 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak