تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - رازهای نهفته در شمع برای درمان

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

شمع و اثرات آن

آتش در دنیای ما و زندگیمان نقش مهمی را ایفا كرده و سمبل و مظهر بسیاری از قدرتها، هیجانات، احساسات پرشور، قابلیتهاو استعدادهای بالقوه و... می باشد.

استفاده از آتش شمع در اهداف متافیزیكی نیز باز به تاریخ انسان بر می گردد. شمع سمبلی از مدل انسان فعال ازحیث روانی و فیزیولوژیكی می باشد. در شرایطی كه از شمع ها به عنوان وسیلة درمان استفاده می كنیم، دقیقاً از همان روشهای عبادت دینی اجدادمان تقلید می كنیم كه در قرون بسیار گذشته بدان كار جامة عمل می پوشاندند. در قدیم آتش مظهر بزرگترین قدرتی شناخته می شد كه زندگی و روح انسانها را تحت تأثیر قرار می داد و اگر امروزه در برنامه های درمانی متافیزیكی از نور شمع بهره گرفته می شود نه از روی خرافات و سحر و جادوست كه منبعث از اعتقاد انسان از گذشته و تأثیرات روانی است كه این پدیده در روح انسان می گذارد. آتش همیشه در روح انسان نشانه های نیرو، توان و اعتماد را می گذارد و از نیرو بر طبق نظریات روان شناسان وجود آتش در درمان روانی بسیار مؤثر می باشد.
زمانیكه شما از شمع به عنوان وسیلة درمان استفاده می كنید، حتی بر الهام و نبوغ در شما افزایش یابد. در شرایطی كه شمع را بر می افروزید، باید خودتان را بسان كسی بدانید كه در اعماق تاریكی و خلاء روزنه امید و روشنایی را ایجاد می كند. چنین احساسی در نوع خود هم شفادهنده و آرام بخش روح بوده و هم اینكه احساس قدرت و برتری را در انجام وظیفه به انسان می بخشد. شمع خاموش سمبلی از زندگی خاموش و ساكت و بی حركت است كه هیچ لطفی ندارد. برای اینكه به این زندگی جان داد تا به حركت آید، لازم است كه انرژی لازم را به آن بخشید كه آتش زدن آن می باشد و لذا روشن كردن شمع خود به نوعی حالت برتری و ایجاد و قابلیت را در انسان ایجاد می كند. شاید این موضوع تا حالا برایتان ملموس و مفهوم نبوده زیرا هیچ گاه به این موضوع فكر نكرده بودید ولی اكنون یقین دارم كه آتش زدن شمع و روشن كردن آن نگاهی جدید را در پیش روی شما می گذارد.
رازهای نهفته در شمع برای درمان ادامه دارد ...
 

نوشته شده در پنجشنبه 13 مهر 1391 ساعت 03:32 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak