تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - معجزه "شمع "

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

معجزه "شمع "
استفاده از شعله های شمع با توجه به اهداف متافیزیکی،به گذشته های دور بر می گردد.شمع،نماد و سمبل انسان فعال است.هم از نظر فیزیولوژیکی و هم از نظر روانی،استفاده از شمع در درمان،به طور ناخودآگاه تقلید از شیوه های علادت نیاکانمان ایت که در طول تاریخ به آن عمل می کردند. در دوران کهن،آتش مظهر بزرگ ترین قدرتی شناخته می شد که زندگی و روح انسان ها را تحت تاثیر قرار می داد.

بنابراین،استفاده از نور شمع برای اهداف متافیزیکی مدیتیشن،نه تنها از روی خرافات و سحر و جادو نیست؛بلکه برای برخورداری از تاثیرات و جنبه های روانی آن در ارتباط با ذهن و روح انسان می باشد.
هنگامی که شما از نور شمع برای درمان با مدیتیشن استفاده می کنید،تاثیرات هیجان انگیز آن نیروی الهام و نبوغ را در شما افزایش می دهد.با نگاه کردن به شعله های شمع،باید خودتان را مانند کسی بدانید که در اعماق و ژرفای خلا و تاریکی،به روزنه ی امید و روشنایی دست یافته است.چنین احساسی در نوع خود،هم شفا دهنده و آرام بخش روح است و هم احساس اعتماد به نفس و نیرو برای انجام وظایف زندگی را در انسان تقویت می کند.

شمع خاموش،نمادی از زندگی عادی و سکوت و انزواست که هیچ لطفی ندارد.برای ایجاد تحول و دگرگونی در این زندگی باید آتش معنویت را بر افروخت.آتش سمبل معنویت است.پیمودن مراحل کمال،به تولد دوباره (تولد معنوی) نیاز دارد.شاید تاکنون به این موضوع فکر نکرده بودید؛اما اکنون به خوبی می دانید که روشن کردن شمع مسیری تازه را فرا راه شما قرار می دهد.بنابراین شما باید با نگاهی تازه به زندگی،با گام های استوارتان برای رسیدن به قله ی آگاهی گام بردارید.

ویژگی های نورشمع

انرژی موجود درشمع با نیروی ارتعاشی و لرزشی خود،افرادی را که در پیرامون شمع حضور دارند تحت تاثیر قرار می دهد.هر شمع را باید تنها یک بار مورد استفاده قرار داد؟ زیرا شمع در استفاده ی مجدد،ارتعاش بار اول را ندارد.برای درمان و مدیتیشن،به شمع خاصی نیاز نیست؛اما هر شمعی باید برای یک نفر استفاده شود.
منبع :.yjc


نوشته شده در سه شنبه 17 فروردین 1395 ساعت 05:06 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak