تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - شرایط اساسی استفاده از شمع

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

 
1_ نیروی ارتعاشی و لرزش شمع در کنار رنگ آن، به هنگام روشن شدن شمع وارد حرکت و جنبش می شود و به تدریج بزرگ شده و شعله ورتر نور خود را به اطراف پخش می نماید. در این اثنا کسانیکه در اطراف و کنار نور برافروختة شمع قرار گیرند، مسلماً تحت تأثیر نور و انرژی شمع قرار گرفته و از رنگ آن نیرو می گیرند.
 
2_ شمعی را که انتخاب می کنید باید به رنگ آن نیز توجه کنید. رنگ شمع بایستی به گونه ای باشد که بتواند ناراحتی و ناملایمات روحی شما را از بین ببرد و احساس آرامش کنید. 
در انتخاب رنگ مناسب برای رفع ناراحتیهای خود و یا دیگران به تفصیل در بخشهای قبلی توضیح داده شده است.
 
3_ قبل از اینکه از شمع استفاده کنید، شمع را بایستی به خوبی تمیز بکنید و بدنة شمع را از مواد زاید پاک کنید. بدین ترتیب شمع در هنگام روشن بودن و برافروختن از تأثیرات منفی به دور می ماند و شما نیز از تأثیرات آن محفوظ می مانید، 
زمانیکه شما بدنه شمع را تمیز می کنید، رنگ شمع به خودی خود نیرومندتر می شود و از هر لحاظی تأثیراتش فرونی می گیرد. در اصطلاح درمانگران به این کار ((تنظیم شمع)) می گویند.
کار تنظیم شمع را بایستی بوسیله روغن انجام دهید. برای تهیه روغن شمع می توانید از محلهای فروش شمع و یا بازار جویای روغن شمع شوید. در تمیز کردن شمع تنها از روغنی استفاده کنید که شمع از آن درست می شود و از روغنهای دیگر پرهیز نمایید. اگر در جایی قرار دارید که امکان تهیه روغن شمع وجود ندارد برای تمیز کردن و تنظیم شمع از روغن زیتون نیز می توانید استفاده کنید.
برای انجام محل تمیز کردن شمع مقداری از روغن را در یک دست بگیرید و شمع را از پایین به بالا در درون کف دست روغنی خود بکشید. بدین ترتیب روغن خالص و ذوب شده مواد زاید و پزهای دیگر را از بدنه شمع برداشته و تمیز می کند..

منبع :robabnaz30.persianblog


نوشته شده در دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 06:05 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak