تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - شمع و اثرات آن

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

ادامه شمع درمانی

شمع و اثرات آن

آتش در دنیای ما و زندگیمان نقش مهمی را ایفا کرده و سمبل و مظهر بسیاری از قدرتها، هیجانات، احساسات پرشور، قابلیتهاو استعدادهای بالقوه و... می باشد.

استفاده از آتش شمع در اهداف متافیزیکی نیز باز به تاریخ انسان بر می گردد. شمع سمبلی از مدل انسان فعال ازحیث روانی و فیزیولوژیکی می باشد. در شرایطی که از شمع ها به عنوان وسیلة درمان استفاده می کنیم، دقیقاً از همان روشهای عبادت دینی اجدادمان تقلید می کنیم که در قرون بسیار گذشته بدان کار جامة عمل می پوشاندند. در قدیم آتش مظهر بزرگترین قدرتی شناخته می شد که زندگی و روح انسانها را تحت تأثیر قرار می داد و اگر امروزه در برنامه های درمانی متافیزیکی از نور شمع بهره گرفته می شود نه از روی خرافات و سحر و جادوست که منبعث از اعتقاد انسان از گذشته و تأثیرات روانی است که این پدیده در روح انسان می گذارد. آتش همیشه در روح انسان نشانه های نیرو، توان و اعتماد را می گذارد و از نیرو بر طبق نظریات روان شناسان وجود آتش در درمان روانی بسیار مؤثر می باشد.
زمانیکه شما از شمع به عنوان وسیلة درمان استفاده می کنید، حتی بر الهام و نبوغ در شما افزایش یابد. در شرایطی که شمع را بر می افروزید، باید خودتان را بسان کسی بدانید که در اعماق تاریکی و خلاء روزنه امید و روشنایی را ایجاد می کند. چنین احساسی در نوع خود هم شفادهنده و آرام بخش روح بوده و هم اینکه احساس قدرت و برتری را در انجام وظیفه به انسان می بخشد. شمع خاموش سمبلی از زندگی خاموش و ساکت و بی حرکت است که هیچ لطفی ندارد. برای اینکه به این زندگی جان داد تا به حرکت آید، لازم است که انرژی لازم را به آن بخشید که آتش زدن آن می باشد و لذا روشن کردن شمع خود به نوعی حالت برتری و ایجاد و قابلیت را در انسان ایجاد می کند. شاید این موضوع تا حالا برایتان ملموس و مفهوم نبوده زیرا هیچ گاه به این موضوع فکر نکرده بودید ولی اکنون یقین دارم که آتش زدن شمع و روشن کردن آن نگاهی جدید را در پیش روی شما می گذارد.منبع :robabnaz30.persianblog


نوشته شده در دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 05:59 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak