تبلیغات
رازهای نهفته در شمع - شمع درمانی

رازهای نهفته در شمع

درمان بیماریها ،پاک سازی مکان از انرژی منفی،پاک سازی درون توسط شمع ، تحقق زودتر آرزوهای خود به کمک شمع

آتش مقدس و اسرار آمیز. هم حرارت و هم آرامش دارد ، هم نور و روشنایی به همراه دارد و هم هیبت و عظمت . در سرتاسر زندگی بشری از فیزیکی تا غیرفیزیکی آتش انجام وظیفه کرده است . 
از نور و گرمای خورشید که موجب حفظ زندگی در کره زمین است تا آتش عشق و احساسات که موجب الهام و خلاقیت است .
آتش در تمام جنبه های زندگی وجود دارد و حضورش تقریبا در همه جا حس میشود از آتشفشان گرفته تا حرارت معمولی بدن.از همان زمانیکه آتش در اختیار بشر قرار گرفت از شمع نیز برای مقاصد فیزیکی و غیر فیزیکی استفاده شد. 
شمع نماد پرقدرت نور و حرارت و انرژی است. چرا هرگاه شمعی روشن میکنیم احساس خوشایند و خوبی پیدا میکنیم ؟ 
چه در معابد و مساجد و کلیساهاوچه در عزا و چه در عروسی ها شمع جایگاه ویژه خود را دارد.بزرگان از قدما شمع را نشان جمع 4 عنصر حیاتی در یکجا می دانستند و آن را مقدس می شمردند: شعله آن نشان آتش – بدنه آن نشان خاک – اشک روان از ذوب آن نشان آب و دودی که از سر آتش بر میخاست را نشان باد میدانستند.وقتی شمعی را روشن میکنید تمام این 4 عنصر پر قدرت حیات را بکار گرفته اید!شما خالق نوری هستید که پیش تر وجود نداشته است و این نور انرژی شفابخش خود را تقدیم شما و محیط پیرامونتان میکند.وقتی شمعی روشن میشود نور و نیروی ارتعاشی آن جان میگیرد و در حین سوختن رنگ آن نیز در فضا پخش میشود که بر اساس رنگ شمع شما میتوانید نوع درمانتان را مشخص نمایید .

ادامه دارد

منبع :robabnaz30.persianblog


نوشته شده در دوشنبه 18 خرداد 1394 ساعت 05:27 ب.ظ توسط حمیدرضا هاشمی نظرات |


Design By : Pichak